Ponuka bytov

Casmar reality: nadštandardné predajné miesto

1.06.2021

Oficiálne predajné miesto projektu Prúdy nájdete v centre mesta. Pripravili sme pre Vás 3D realistický model celého projektu aj zariadený vzorový byt .

„Som úprimne rád, že predávame byty v projekte Prúdy ako oficiálny predajca práve my. Neďaleko tejto lokality som sám vyrastal a žil takmer 22 rokov. Je to výnimočná lokalita, ktorá ponúka budúcim vlastníkom úplné maximum. Kúsok odtiaľ je centrum, pri bytoch bude veľký park. Bude to skvelý domov. Čo viac si môže človek priať “

Peter Markovič, konateľ Casmar reality

Už 15 rokov na trhu

Casmar reality pre nás bola jasná a ideálna voľba. Ide o prestížnu a vysoko hodnotenú realitnú kanceláriu so sídlom v centre Trnavy. V roku 2019 bola Casmar reality vyhlásená za Realitnú kanceláriu roka.

Považovali sme za dôležitý bod, aby predajné miesto odrážalo aj samotné hodnoty nášho projektu. Eleganciu, zmysel pre detail, precíznosť. Priestory predajného miesta sú reprezentatívne a celý tím Casmar reality tvoria profesionáli v oblasti realít. 

Prídite si pozrieť svoj vysnívaný „trojizbák"

Nadštandardné bývanie si žiada nadštandardné služby. Jednou z nich je aj možnosť prehliadky vzorového bytu priamo na predajnom mieste. Môžete sa tu prejsť po „vašej” budúcej obývačke, otvoriť si chladničku, zhodnotiť kúpeľňu a predstaviť si, aké vybavenie a farebnosti zvolíte vy. 

U nás si viete pozrieť krásny 3D realistický model celého projektu. Stojí to za to.

Ak sa o naše bývanie zaujímate, neváhajte a naplánujte si stretnutie. Tím Casmar reality vás všetkým ochotne prevedie.