Ponuka bytov

Prúdy -
nadštandardné bývanie blízko centraAj kľud, aj zeleň, aj blízko do centra. Predĺžením Spartakovskej ulice od City Areny sa k Vášmu novému domovu dostanete za pár minút. Pre lepšiu infraštruktúru pre Vás vybudujeme nový kruhový objazd, nový chodník aj kvalitnú cyklotrasu. Na zrekonštruovanej Koniarekovej ulici pribudne nová križovatka vedúca do bývania Prúdy. Výhľadovo je naplánované napojenie Spartakovskej ulice priamo na obchvat, čiže dostupnosť sa Vám urýchli všade, nech sa už rozhodnete ísť kamkoľvek.Opýtajte sa nás
Prúdy Trnava - mapa lokality

Blízko do centra

Bývate len 10 minút

od centra pešo, 3 minúty bicyklom

Vysoké okná

Bývate v byte

plnom svetla

Nový park

Bývate iba minútku

od nového veľkého parku

Podzemná garáž

Parkujete bezpečne,

máte aj nabíjanie pre svoj elektromobil

Vysoké okná - viac svetlaDenné svetlo je v dnešnej dobe jedným z najžiadanejších benefitov, pretože ovplyvňuje naše city aj náladu. Navrhli sme pre Vás riešenie, ktoré Vám neponúkne nikto iný. Znížené parapety a tým pádom vysoké okná vytvoria nezameniteľný pocit z Vášho nového bývania. Domov si vytvárate alebo meníte za život len pár krát, takže stojí za to, zvoliť si ten najlepší.

Prúdy Trnava - vysoké okná
Prúdy Trnava - park a zeleň

Park, zeleň aj cyklochodníkStarý park zrevitalizujeme a prepojíme s novým, ktorý od základov vybudujeme. Na krok od Vášho domova tak vznikne kilometer dlhá zeleň, končiaca Koniarekovou ulicou. Popri zeleni vybudujeme aj moderný cyklochodník, vhodný ako na šport, tak aj na rekreačnú jazdu, ktorou sa už za tri minúty odveziete priamo do centra.

Medzibytové priečky

Monolitické nosné bytové steny, murované nenosné priečky a inštalačné šachty z tehly a predsteny zo sadrokartónu.

Vysoké okná so žalúziami

Štandard v cene bytu: okná so zníženým parapetom, mimo loggií a severných fasád vybavené predprípravou na vonkajšie žalúzie s pohonom

Interiérové dvere

Štandard v cene bytu: plné dvere, obložkové zárubne bez prahu, dekór podľa výberu z ponuky, nerezové kovanie kľučka/kľučka, WC-zámok, bezfalcové prevedenie za príplatok.

Obklady a dlažby v kúpeľniach a toaletách

Štandard v cene bytu: obklady a dlažby podľa výberu z katalógu

Sanitárne vybavenie

Štandard: WC podomietková nádržka so splachovacím plastovým tlačítkom, WC misa, umývadlo s batériou, podľa typu bytu buď plastová vaňa alebo sprcha s nástennou batériou a ručnou sprchou podľa výberu z katalógu.

Chladenie

Za príplatok možnosť objednania prípravy pre klimatizáciu obývačky s prepojením na loggiu, vrátane riešenia odvodu kondenzátu, prívodu el. napájania a istenia.

Garáže

Osvetlenie na pohybový senzor, sekčné elektrické brány vjazdov na diaľkové ovládanie, príprava pre nabíjanie elektrických áut (limitovaný počet), hygienické odvetranie a prívod čerstvého vzduchu do garáže a priľahlých skladov.

Exteriér

Relaxačná parková zeleň, kríky a stromy, lavičky, exteriérové svietidlá, detské ihrisko s upraveným herným povrchom, odpadkové koše, polo-zapustené kontajnery na komunálny odpad.

VnútroblokFenomén vnútroblokov opäť ožíva a spája ľudí. Náš vnútroblok sme navrhli ako veľký otvorený priestor. Môžete si tu posedieť spolu, ale aj sám s knižkou v ruke. Vaše deti tu budú rásť a nadväzovať prvé priateľstvá. Záleží nám na ich pocitoch a na tých Vašich tiež. Prúdy ponúknu kvalitne riešenú štruktúru pre deti ale aj dospelých. Nebude chýbať kvalitné detské ihrisko, pohodlné lavičky, ani príjemné osvetlenie.

Prúdy Trnava - vnútroblok
Prúdy Trnava - predzáhradky

PredzáhradkyPre milovníkov rannej kávy na čerstvom vzduchu sú súčasťou prízemných bytov predzáhradky alebo terasy. Svojmu majiteľovi ponúknu príjemný oddych, pocit voľnosti a slobody. Zrelaxujte sa v pohodlí vášho domova, na vašom obľúbenom lehátku s priateľmi alebo s rodinou. Ponúkame Vám luxus, ktorý si s nami môžete dovoliť.

ParkovaniePrevažnú väčšinu parkovacích miest umiestnime do podzemia, aby vonkajší priestor pre život nebrali zaparkované autá. Vybrať si môžete z parkovacích miest rôznych veľkostí, od menších po širšie. Pre elektromobily bude v garáži predpríprava na nabíjanie. Niektoré parkovacie plochy ponúknu aj dodatočný odkladací priestor.

Prúdy Trnava - parkovanie
Prúdy Trnava - bulvár

BulvárV ďalších etapách projektu PRÚDY pribudne nový 33 metrov široký bulvár. Po oboch stranách ponúkne kvalitné chodníky, príjemnú zeleň, cyklochodník, miesta na parkovanie a prvotriednu cestu. Nebude chýbať ani zastávka MHD a obľúbené služby.

Predpokladaný harmonogram

Máte záujem?

Viac o bytoch

Novinky

II. ETAPA V PREDAJI

Posledné byty v I. etape a celá II. etapa v predaji.

CASMAR Reality - exkluzívny predajca

CASMAR Reality s.r.o.

Exkluzívny predajcaPredajné miesto

Navštívte náš vzorový byt

Zastavte sa u nás v centre
na Paulínskej ulici 19
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac informácií. Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budú spracovávané v súlade s našim memorandom. *
Pred odoslaním musíte označiť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo telefonicky alebo prostredníctvom e-mailovej adresy
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare