Powered by Smartsupp
Akciové ceny

Prúdy -
nadštandardné bývanie blízko centraVitajte v nadštandardnom bývaní, kde sa stretávajú pokoj domova a dynamika mestského života. Predĺžením Spartakovskej ulice od City Areny je váš nový domov na skok k centru. S hrdosťou vám predstavujeme aj zmodernizovanú infraštruktúru, ktorá zahŕňa elegantný kruhový objazd, bezpečný chodník a prvotriednu cyklotrasu, súbežne integrovanú so vstupom do vašej garáže so stojiskom na bicykle. Zrekonštruovaná Koniarekova ulica teraz hostí novú križovatku, ktorá vás bez zdržania privádza priamo domov.Opýtajte sa nás
Prúdy Trnava - mapa lokality

Pozrite si

Blízko do centra

Bývate len 10 minút

od centra pešo, 3 minúty bicyklom

Vysoké okná

Bývate v byte

plnom svetla

Nový park

Bývate iba minútku

od nového veľkého parku

Podzemná garáž

Parkujete bezpečne,

máte aj nabíjanie pre svoj elektromobil

Vysoké okná - viac svetlaV dnešnom svete je denné svetlo veľmi ceneným benefitom, ktorý výrazne ovplyvňuje našu pohodu, zdravie aj náladu. S víziou maximálneho svetelného komfortu sme pre vás navrhli jedinečné riešenie. Nízke parapety a tým pádom vysoké okná vytvárajúce v interiéri vášho nového domova nezameniteľný pocit svetla a priestoru. Keďže domov si vytvárate alebo meníte len niekoľkokrát za život, je dôležité vybrať si to najlepšie. Bývanie Prúdy ponúka presne to - nekonečnú svetelnú harmóniu a štýl, ktorý odráža váš jedinečný vkus.

Prúdy Trnava - vysoké okná
Prúdy Trnava - park a zeleň

Park, zeleň aj cyklochodníkBývanie Prúdy obklopuje rozrastajúci sa park, ktorý tvorí takmer kilometer dlhú zeleň. Vnútroblok vás taktiež zve k objavovaniu jeho priestranných zelených a kvetinových plôch. Prúdy poskytujú aj prvotriednu cyklotrasu, súbežne integrovanú so vstupom do vášho domova, ktorou sa za tri minúty odveziete priamo do centra.

Medzibytové priečky

Monolitické nosné bytové steny, murované nenosné priečky a inštalačné šachty z tehly a predsteny zo sadrokartónu.

Vysoké okná so žalúziami

Štandard v cene bytu: okná so zníženým parapetom, mimo loggií a severných fasád vybavené predprípravou na vonkajšie žalúzie s pohonom

Interiérové dvere

Štandard v cene bytu: plné dvere, obložkové zárubne bez prahu, dekór podľa výberu z ponuky, nerezové kovanie kľučka/kľučka, WC-zámok, bezfalcové prevedenie za príplatok.

Obklady a dlažby v kúpeľniach a toaletách

Štandard v cene bytu: obklady a dlažby podľa výberu z katalógu

Sanitárne vybavenie

Štandard: WC podomietková nádržka so splachovacím plastovým tlačítkom, WC misa, umývadlo s batériou, podľa typu bytu buď plastová vaňa alebo sprcha s nástennou batériou a ručnou sprchou podľa výberu z katalógu.

Chladenie

Za príplatok možnosť objednania prípravy pre klimatizáciu obývačky s prepojením na loggiu, vrátane riešenia odvodu kondenzátu, prívodu el. napájania a istenia.

Garáže

Osvetlenie na pohybový senzor, sekčné elektrické brány vjazdov na diaľkové ovládanie, príprava pre nabíjanie elektrických áut (limitovaný počet), hygienické odvetranie a prívod čerstvého vzduchu do garáže a priľahlých skladov.

Exteriér

Relaxačná parková zeleň, kríky a stromy, lavičky, exteriérové svietidlá, detské ihrisko s upraveným herným povrchom, odpadkové koše, polo-zapustené kontajnery na komunálny odpad.

VnútroblokVnútroblok je navrhnutý ako rozľahlý otvorený priestor pre stretnutia, relaxáciu aj hru. Tu si môžete vychutnať chvíle ticha s knihou alebo spoločné chvíle so susedmi či priateľmi. Vaše deti tu nájdu priestor na hru a tvorenie nových priateľstiev. Dôraz na bezpečnosť a pohodu je cítiť v každom detaile - od kvalitného detského ihriska, cez pohodlné lavičky, až po príjemné osvetlenie. Vnútroblok v štvrti Prúdy nie je len priestorom, je živou komunitou, kde sa stretávajú generácie a vznikajú nové príbehy.

Prúdy Trnava - vnútroblok
Prúdy Trnava - predzáhradky

PredzáhradkyChápeme, že niektoré z najkrajších okamihov života sa odohrávajú vonku. Preto všetkým, ktorí si radi vychutnajú rannú kávu na čerstvom vzduchu, ponúkame predzáhradky a terasy ako súčasť prízemných bytov. Vychutnajte si nezameniteľné pohodlie vášho domova a zároveň sa oddajte pokojnej atmosfére, ktorú vytvára zeleň vašej predzáhradky.

ParkovanieParkovacie miesta sme umiestnili strategicky do podzemia, aby sme uvoľnili vonkajšie priestory pre život bez aut. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí parkovacích miest, vrátane možností pre elektromobily s predprípravou pre nabíjacie stanice. Niektoré miesta tiež ponúkajú praktický dodatočný odkladací priestor pre väčšiu pohodlnosť.

Prúdy Trnava - parkovanie
Prúdy Trnava - bulvár

BulvárV nasledujúcich etapách projektu Prúdy sa tešíme na výstavbu nového, 33 metrov širokého bulváru. Ten bude nielen spojnicou, ale aj živým miestom na prechádzky. Samozrejmosťou bude aj zastávka MHD a výber obľúbených služieb a obchodov pre pohodlie a kvalitu života obyvateľov.

Predpokladaný harmonogram

Máte záujem?

Viac o bytoch

Pozrite si

II. ETAPA V PREDAJI

Posledné byty v I. etape a celá II. etapa v predaji.

CASMAR Reality - exkluzívny predajca

CASMAR Reality s.r.o.

Exkluzívny predajcaPredajné miesto

Navštívte náš vzorový byt

Zastavte sa u nás v centre
na Paulínskej ulici 19
Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Viac informácií. Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budú spracovávané v súlade s našim memorandom. *
Pred odoslaním musíte označiť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za Váš záujem, čo najskôr Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo telefonicky 0914 100 600 alebo prostredníctvom e-mailovej adresy byty@prudy.sk
E-mailová adresa nie je zadaná v správnom tvare