Akciové ceny

Nahliadnite do bývania Prúdy

Snívate o novom začiatku vlastného domova? Alebo hľadáte zmenu a chcete vymeniť staré za niečo úplne nové? Nech už je to akokoľvek, Prúdy sú tu, aby splnili vaše sny o dokonalom bývaní. Prejdite sa s nami projektom Prúdy, miestom kde sa spomalil čas, aby nás naučil hodnote pokojnejšieho rytmu mestského žitia.

Zeleň v ruchu mesta

Stačí jeden pohľad na naše rozkvitnuté záhrady a okamžite pochopíte, čo znamená skutočný únik od mestského zhonu. Kvetinové záhony, ktoré sa prelínajú medzi chodníkmi a rozsiahly zelený trávnik vytvárajú priestor, kde si môžete nielen oddýchnuť či úplne spomaliť. Sám, s rodinou alebo s novými priateľmi - vašimi usmiatymi a láskavými susedmi. Naša fotogaléria vás vezme na prechádzku, kde si môžete na vlastnej koži zažiť pocit pokoja, ktorý Prúdy ponúkajú.


Miesto pre vašich najmenších

Detský smiech je hudbou nášho vnútrobloku a každá fotografia detí hrajúcich sa na našich ihriskách je dôkazom nevyčísliteľnej hodnoty týchto momentov. Vaše detičky tu nájdu svoje kráľovstvá dobrodružstiev, zatiaľ čo vy môžete v pokoji pozorovať ich nekonečnú energiu a radosť z príjemnej vzdialenosti svojich balkónov.


Komunitný duch

Prúdy neznamenajú len mestské súžitie s prírodou, ale aj susedské spolunažívanie. Zdieľanie príbehov pri šálke kávy, sadení spoločných byliniek v našej záhradke alebo pomocná ruka nie sú výnimkou. Buďte súčasťou komunitného života, ktorý pulzuje projektom Prúdy.


Večerná idylka

Po západe slnka sa Prúdy transformujú na idylickú scénu, kde osvetlenie hrá hlavnú úlohu. V každom kúte vnútrobloku je osvetlenie starostlivo navrhnuté, aby poskytovalo nielen funkčnosť ale aj vizuálny pôžitok, bezpečnosť a pohodlie. Či už sedíte na lavičke pod hviezdnym nebom alebo sa len prechádzate, naše osvetlenie je navrhnuté tak, aby vás prenieslo do pokojného večerného oddychu.


Udržateľné bývanie

Sukulentné strechy sú našou korunou a maličkým krôčikom k udržateľnosti. V lete prirodzene ochladzujú mestský betón, poskytujú útočisko pre naše milované včely, ktoré sú zodpovedné za sladký med a opeľovanie rastlín, čím prispievajú k bohatstvu biodiverzity. Náš záväzok k udržateľnosti začína od zelených striech, no siaha až po separáciu odpadu a energeticky úsporné riešenia v našich domovoch.


Viac než len bývanie. Prúdy sú DOMOV

Prúdy sú synonymom pre DOMOV. Domov, ktorý nie je len o streche nad hlavou – poskytuje pocit príslušnosti, bezpečia a pohody. Každý byt v Prúdoch bol navrhnutý s dôrazom na pohodlie, funkčnosť a estetiku, aby ste sa cítili nielen obyvateľom, ale skutočným domácim.

Každý byt bol štýlovo a prakticky navrhnutý tak, aby odrážal moderné životné štandardy a zároveň zostal prívetivý a teplý – presne to, čo očakávate od miesta, ktoré nazývate domovom. 

Tieto fotografie nie sú len pohľadmi do nášho projektu, sú odrazom nášho splneného sna o harmonickom bývaní, ktorý môžeme hrdo nazvať plnohodnotným mestským domovom. Nahliadnite na naše byty v druhej etape a vydajte sa na novú cestu s nami. Prúdy nie sú len nové byty, je to úplne nový príbeh Vášho mestského bývania.

Pozrite si tiež