Akciové ceny

I. etapy dokončená : posledné 3 byty IHNEĎ k nasťahovaniu.

Naša vášeň pre kvalitné mestské bývanie v projekte Prúdy sa stretla s obrovským nadšením a uznaním. S hrdosťou oznamujeme úspešné dokončenie prvej etapy tohto projektu, ktorá sa vyznačovala vysokou úrovňou kvality, funkčnosti a pohodlia, čím sme poskytli nové domovy mnohým šťastným rodinám. Teraz vám s radosťou ponúkame exkluzívnu príležitosť stať sa súčasťou našej rodinnej komunity – posledné tri byty sú k dispozícii na okamžité nasťahovanie a čakajú práve na vás.

1. Etapa Prúdy odovzdaná - Posledné 3 byty IHNEĎ k nasťahovaniu.

Ponuka bytov:

D7.02 – Priestranný trojizbový byt je ideálnym riešením pre rodiny hľadajúce pohodlie a priestor. Jeho praktické usporiadanie a blízkosť k mestským službám zabezpečujú dokonalé prostredie pre aktívny rodinný život.

Detail bytu D7.02 >>

Virtuálna prehliadka >>

D7.08 – Dvojizbový byt predstavuje útulné a efektívne využitý priestor, ideálny pre mladé páry alebo malé rodiny. Tvorí ideálne zázemie pre váš každodenný život.

Detail bytu D7.08 >>

Virtuálna prehliadka >>

D8.10 – Dvojizbový byt na najvyššom podlaží, orientovaný na západnú stranu a pohľad do mesta.

Detail bytu D8.10 >>

Virtuálna prehliadka >>Projekt Prúdy predstavuje viac než len bývanie; je to dynamický rodinný komunitný priestor, ktorý ponúka bezkonkurenčné výhody ako sú blízkosť k mestskému centru, podzemné parkovanie, zelené strechy, bezpečný vnútroblok i moderný cyklochodník vedúci priamo do srdca mesta. Jeho strategická poloha blízko obchvatu zabezpečuje ľahký prístup k okolitým oblastiam.

Výstavba II. etapy

Druhá etapa projektu je už vo výstavbe a ponúka predpredaj bytov pre tých, ktorí túžia po živote v rastúcom mestskom bytovom komplexe. Nechajte sa inšpirovať projektom Prúdy, pripojte sa k našej rodinnej komunite a zažite pohodlie, praktickosť a kvalitu života v srdci mesta.

Projekt Prúdy vám ponúka nielen domov, ale priestor pre život plný radosti a spokojnosti. Staňte sa súčasťou našej vizie a užívajte si život vo vašom novom domove. 

V prípade záujmu o obliadku posledných bytov, či v prípade, že máte viac otázok ohľadom bývania, nás kontaktujte. 


CASMAR Reality s.r.o.

Exkluzívny predajca

+421 914 100 600

byty@prudy.sk
Pozrite si tiež